ok

Dlaczego Katarina?

Oto 10 najważniejszych powodów (kliknij, żeby zobaczyć opis):

1. Indywidualne podejście - małe grupy (maks. 6 osób!)

Nauka w małej grupie jest bardziej efektywna, zapewnia kameralną atmosferę i komfort. Lektor ma wystarczająco dużo czasu by skupić uwagę na każdym ze słuchaczy, bacznie śledzić postępy i dostosować program do indywidualnych potrzeb kursantów.

2. Atrakcyjne zajęcia - zero nudy!

Nauka języka nie jest łatwa, ale może (i powinna) być przyjemna. Podczas zajęć wykorzystujemy multimedia, filmy, prasę, piosenki, gry i zabawy oraz wiele innych sposobów by nauka stała się przyjemnością. Nasi kursanci przychodzą na zajęcia z przyjemnością.

3. Profesjonalna, wykształcona kadra lektorska

Nasi lektorzy (również native speakerzy) mają wykształcenie wyższe kierunkowe oraz bogate doświadczenie w nauczaniu. Są najlepsi – wielu z nich to laureaci różnych konkursów, olimpiad, stypendyści naukowi, kończyli studia z wyróżnieniem, stale podnoszą swoje kwalifikacje. Wszyscy są entuzjastami nauczania. Są zawsze gotowi do pomocy, energiczni, uśmiechnięci.

4. Wszystkie poziomy nauczania, kursy i egzaminy TELC

Zapewniamy naukę na każdym poziomie nauczania od A1 do C1. Przygotowujemy też do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz na certyfikaty. Oferujemy kursy języka specjalistycznego. Jesteśmy licencjonowanym Ośrodkiem TELC i autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC.

5. Dogodne terminy

Kursy prowadzimy od poniedziałku do soboty, od najwcześniejszych godzin porannych (7.30) do wieczornych (ostatnie zajęcia rozpoczynają się o 19.45). Nawet jeśli jesteś bardzo zajęty na pewno znajdziemy dla Ciebie dogodną godzinę zajęć.

6. Świetna lokalizacja w centrum Warszawy

Nasza szkoła mieści się tuż obok wyjścia ze stacji metra Pole Mokotowskie (przy budynku SGH). Z łatwością dojedziesz do nas metrem, tramwajem, autobusem lub własnym samochodem (jesteśmy już poza strefą płatnego parkowania).

7. Przyjazna i wygodna siedziba

Zawsze jesteś u nas mile widziany. Zapraszamy na świeżo parzoną kawę i herbatę. W oczekiwaniu na zajęcia usiądź na wygodnej kanapie i poczytaj prasę w języku niemieckim lub skorzystaj z internetu. W klimatyzowanych salach dydaktycznych, pomalowanych na ciepłe słoneczne kolory, znajdziesz pomoce naukowe (słowniki, mapy, tablice dydaktyczne) i sprzęt multimedialny.

8. Najwyższy poziom nauczania - 100% skuteczności!

Naszym celem jest nauczyć kursantów języka niemieckiego i realizujemy ten cel bardzo skutecznie. Śledzimy najnowsze trendy metodyczne. Bardzo dbamy o poziom nauczania, mamy własne programy, wewnętrzny system monitorowania postępów i zaliczeń. Możemy się pochwalić 100% skutecznością – po naszych kursach wszyscy zdają egzaminy (certyfikaty, matury, itp.). Nasi słuchacze są bardzo zadowoleni z osiąganych wyników oraz wysoko oceniają zajęcia i lektorów co potwierdzają wyniki cyklicznych ankiet satysfakcji.

9. Podręczniki i materiały dodatkowe

Chcemy uczyć z najlepszych podręczników, dlatego na bieżąco śledzimy nowości wydawnicze. Podręczniki wiodących wydawnictw wraz z płytami CD (jeśli płyty są przewidziane do danego podręcznika). To samo dotyczy materiałów dodatkowych, którymi lektorzy urozmaicają i wzbogacają zajęcia. Podręczniki są dodatkowo płatne.

10. Bogata oferta zajęć dodatkowych

Oprócz regularnych zajęć kursowych organizujemy też dodatkowo bezpłatne konwersacje, zajęcia gramatyczne, wystawy, spotkania z filmem, książką czy poezją w oryginale. Dzięki takim dodatkowym spotkaniom dajemy nowe możliwości poznawania języka oraz dorobku kultury niemieckiej.

Zadzwoń teraz!

+22 498 34 58

//

+22 826 16 49

lub przejdź do formularza