Nasi lektorzy to nauczyciele z wyboru!

Naszą kadrę stanowią wyłącznie doświadczeni i profesjonalni lektorzy posiadający doskonałą znajomość języka niemieckiego, wyższe wykształcenie filologiczne, przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów języka niemieckiego.

Native speakers języka niemieckiego

Integralną część naszego zespołu stanowią obcokrajowcy (Niemcy oraz Austriacy), którzy z dużym zaangażowaniem dbają o rozwój sprawności mówienia naszych kursantów.

Oto nasza kadra lektorska:

 

Native speakerzy języka niemieckiego

Od najmłodszych lat moja pasja była nauka języków obcych. Posługuje się 7 językami.

czytaj więcej

Uczę języka niemieckiego bo jest to część mojej pasji. Widok moich uczniów, którzy odnoszą sukcesy dzięki mojej pracy daje mi wiele satysfakcji.
Jestem Native Speakerem języka niemieckiego. Urodziłem się w Niemczech i od 5 lat mieszkam w Warszawie.

czytaj więcej

Uczę niemieckiego, bo uważam to za użyteczne zajęcie i nie wyobrażam sobie pracy biurowej w korporacji.

czytaj więcej

Dzielenie się własnym językiem i kulturą oznacza poszerzanie horyzontów.

czytaj więcej

Jestem native speakerem z Monachium. Od 2015 roku mieszkam w Warszawie i od tego czasu pracuję jako nauczyciel.
Uwielbiam języki i to, jak bardzo słowa, których używamy, kształtują to, co myślimy i czujemy.

czytaj więcej

Jestem prawdziwym pasjonatem językowym, w szczególności języka niemieckiego, którego nauczam z sukcesem już od ponad 18 lat. Prowadzę szkolenia języka ogólnego oraz języka niemieckiego w biznesie (Wirtschaftsdeutsch) dla klientów korporacyjnych m.in.

czytaj więcej

Polscy lektorzy

Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich z zakresu lingwistyki stosowanej z językiem angielskim oraz niemieckim. Uczenie się języków obcych od zawsze było dla mnie przyjemnością i pasją.

czytaj więcej

Uczę bo lubię kontakt z ludźmi, lubię kiedy praca przynosi efekty, kiedy włożony w nią trud przekuwa się w zadowolenie słuchaczy.

czytaj więcej

Języki od zawsze były moją pasją, którą uwielbiam się dzielić jako nauczyciel. Na zajęciach zwracam szczególną uwagę na schematy komunikacyjne i nierzadko wprowadzam je poprzez improwizowane dialogi albo zabawy.

czytaj więcej

Nauczaniem zajmuję się od ponad piętnastu lat i najważniejsze jest dla mnie rozwijanie w słuchaczach umiejętności swobodnego komunikowania się w języku niemieckim. Niemiecki jest moją pasją, a praca z ludźmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

czytaj więcej

Jestem absolwentką Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. „Ericha Weinerta” w Magdeburgu. Brałam udział w szkoleniach z zakresu rachunkowości i controllingu.

czytaj więcej

Uczę, bo wiem, że kto zna języki nie zginie, co więcej – kto zna języki żyje długo i szczęśliwie – a ja lubię produkować szczęśliwych, zadowolonych z życia ludzi…

 absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego na UW
absolwent podyplomowych studiów tłumacz

czytaj więcej

Moja przygoda z Niemieckim rozpoczęła się, kiedy jako ośmiolatka nieznająca ani jednego słowa w tym języku trafiłam do niemieckiej szkoły podstawowej w dalekim i pięknym Stambule.

czytaj więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego:

filologia rosyjska,
filologia germańska,
studium doktoranckie (fil. germańska).

Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania.
Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe z dorosłymi uczniami w różnym wieku.

czytaj więcej

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

czytaj więcej

Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskałem tytuł magistra. Specjalizuję się w języku angielskim i niemieckim, ich nauczaniu oraz przekładzie.
Językoznawstwo to moja pasja, którą staram się zarażać innych.

czytaj więcej

W Katarinie pracuję od 2014 roku.  Jestem otwartą, uważną, bardzo cierpliwą, wspierającą i pozytywnie nastawioną osobą. Kontakt z drugim człowiekiem to coś, co daje mi dużo radości.

czytaj więcej

Jestem lektorką języka niemieckiego z siedmioletnim doświadczeniem nauczania. Studiowałam język niemiecki w Austrii, Niemczech i na Białorusi. Posiadam dyplom wyższej uczelni – magister. Wciąż doskonalę swoją wiedzę i chętnie dzielę się nią z kursantami.

czytaj więcej

Uczenie się języków zawsze przychodziło mi łatwo i chce dzielić się z Wami doświadczeniem i wiedzą.

czytaj więcej

Uczę języka niemieckiego, bo chcę likwidować różne stereotypy, które narosły przez wiele lat między naszymi narodami…

filolog – germanista, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego
Instytut Goethego w Berlinie – Zentrale Oberstufenprüfung
Uniwersytet im.

czytaj więcej

Lektorka języka niemieckiego oraz języka polskiego jako obcego z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

czytaj więcej

Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej w kombinacji język angielski i język niemiecki. Jestem nie tylko lektorem i nauczycielem, lecz także tłumaczem pisemnym w zakresie obu tych języków z kilkuletnim doświadczeniem, co wykorzystuję w codziennej pracy dydaktycznej.

czytaj więcej

Niemiecki wcale nie jest taki skomplikowany, jakim może się początkowo wydawać, a wykonywanie zadań gramatycznych niejednokrotnie okazuje się być dobrą zabawą i czymś w rodzaju rozwiązywania interesujących zagadek logicznych :).

czytaj więcej

Uczę języka niemieckiego, ponieważ sprawia mi to dużą przyjemność, daje możliwość ciągłego rozwoju, pozwala na kontakt z bardzo ciekawymi ludźmi, poza tym jest to zawód, w którym nie ma miejsca na nudę i rutynę.

czytaj więcej

Jak się uczyć, to u pasjonata – język niemiecki to całe moje życie. 
Wierzę, że życiem rządzi przeznaczenie. Nie inaczej było w moim przypadku. Mając 19 lat trafiłam na germanistykę i tak mi już zostało.

czytaj więcej

Durch Sprache Land und Leute besser verstehen.

czytaj więcej

Jestem nauczycielem, lektorem języka niemieckiego od ponad 15 lat. Uwielbiam to co robię, a każda lekcja jest dla mnie wielkim wyzwaniem i fascynującą przygodą.

czytaj więcej

Jestem nauczycielem języka niemieckiego od 20 lat. Interesuję się historią i geografią Niemiec. Ukończyłem filologię germańską na Uniwersytecie Opolskim oraz stosunki międzynarodowe specjalność niemcoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim.

czytaj więcej

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii o kierunku menedżerskim. Nauczam profesjonalnie  języka niemieckiego od 17 lat. Niemiecki jest moją pasją (moja babcia jest rodowitą Niemką, która wiele lat uczyła języka niemieckiego w polskim liceum ogólnokształcącym).

czytaj więcej