Nasi lektorzy to nauczyciele z wyboru!

Naszą kadrę stanowią wyłącznie doświadczeni i profesjonalni lektorzy posiadający doskonałą znajomość języka niemieckiego, wyższe wykształcenie filologiczne, przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów języka niemieckiego.

Native speakers języka niemieckiego

Integralną część naszego zespołu stanowią obcokrajowcy (Niemcy oraz Austriacy), którzy z dużym zaangażowaniem dbają o rozwój sprawności mówienia naszych kursantów.

Oto nasza kadra lektorska:

 

Native speakerzy języka niemieckiego

Uczę języka niemieckiego bo jest to część mojej pasji. Widok moich uczniów, którzy odnoszą sukcesy dzięki mojej pracy daje mi wiele satysfakcji.
Jestem Native Speakerem języka niemieckiego. Urodziłem się w Niemczech i od 5 lat mieszkam w Warszawie.

czytaj więcej

Dzielenie się własnym językiem i kulturą oznacza poszerzanie horyzontów.
– Urodził i wychował się w Niemczech, na pograniczu niemiecko-luksemburskim, jest absolwentem Instytutu Geografii na Uniwersytecie w Bonn.

czytaj więcej

Jestem prawdziwym pasjonatem językowym, w szczególności języka niemieckiego, którego nauczam z sukcesem już od ponad 18 lat. Prowadzę szkolenia języka ogólnego oraz języka niemieckiego w biznesie (Wirtschaftsdeutsch) dla klientów korporacyjnych m.in.

czytaj więcej

Polscy lektorzy

Lektorka języka niemieckiego, absolwentka lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczaniem zajmuje się od 5 lat.
Chętnie pracuje zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi oraz młodzieżą w różnym wieku.

czytaj więcej

Uczę bo lubię kontakt z ludźmi, lubię kiedy praca przynosi efekty, kiedy włożony w nią trud przekuwa się w zadowolenie słuchaczy.

czytaj więcej

Lektor języków niemieckiego oraz polskiego dla obcokrajowców, absolwent Lingwistyki Stosowanej oraz podyplomowo Glottodydaktyki Polonistycznej na Uniwersytecie Warszawskim, pracował jako tłumacz, a także koordynator projektów międzynarodowych.

czytaj więcej

Filolog-germanista absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (filologia germańska), egzaminator TELC. Nauczaniem języka niemieckiego zajmuje się od wielu lat. Cechuje ją atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć z użyciem nowoczesnych narzędzi komputerowych (programy i platformy edukacyjne).

czytaj więcej

Jestem absolwentką Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. „Ericha Weinerta” w Magdeburgu. Brałam udział w szkoleniach z zakresu rachunkowości i controllingu.

czytaj więcej

Uczę, bo wiem, że kto zna języki nie zginie, co więcej – kto zna języki żyje długo i szczęśliwie – a ja lubię produkować szczęśliwych, zadowolonych z życia ludzi…

Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego na UW
Absolwent podyplomowych studiów tłumaczen

czytaj więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego:

filologia rosyjska,
filologia germańska,
studium doktoranckie (fil. germańska).

Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania.
Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe z dorosłymi uczniami w różnym wieku.

czytaj więcej

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja nauczycielsko-tłumaczeniowa).

czytaj więcej

Absolwent lingwistyki stosowanej (język angielski i niemiecki) ze specjalnością w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych i nauczaniu języka, i informatyki ze specjalnością w inżynierii systemów komputerowych. Lektor języka angielskiego i niemieckiego od 2017 roku.

czytaj więcej

W Katarinie pracuję od 2014 roku.  Jestem otwartą, uważną, bardzo cierpliwą, wspierającą i pozytywnie nastawioną osobą. Kontakt z drugim człowiekiem to coś, co daje mi dużo radości.

czytaj więcej

Jestem lektorką języka niemieckiego z siedmioletnim doświadczeniem nauczania. Studiowałam język niemiecki w Austrii, Niemczech i na Białorusi. Posiadam dyplom wyższej uczelni – magister. Wciąż doskonalę swoją wiedzę i chętnie dzielę się nią z kursantami.

czytaj więcej

Uczenie się języków zawsze przychodziło mi łatwo i chce dzielić się z Wami doświadczeniem i wiedzą.

czytaj więcej

Filolog-germanista, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, tłumacz przysięgły języka niemieckiego, koordynator projektów unijnych (między innymi: „Europa mal anders”). Paweł posiada 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego i nieustającą pasję nauczania.

czytaj więcej

Lektorka języka niemieckiego oraz języka polskiego jako obcego z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

czytaj więcej

Jestem lektorem języka niemieckiego z wyższym wykształceniem filologicznym. Ukończyłam kierunek Germanistyka na Uniwersytecie Warszawskim. Mój obszar zainteresowań opiera się głównie na kulturoznawstwie oraz językoznawstwie.

czytaj więcej

Absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim (specjalizacja nauczycielska i literaturoznawcza) – studia licencjackie oraz magisterskie. Uczestnik programu Erasmus (Technische Universität Dresden) oraz innych licznych projektów międzynarodowych.

czytaj więcej

Niemiecki wcale nie jest taki skomplikowany, jakim może się początkowo wydawać, a wykonywanie zadań gramatycznych niejednokrotnie okazuje się być dobrą zabawą i czymś w rodzaju rozwiązywania interesujących zagadek logicznych :).

czytaj więcej

Uczę języka niemieckiego, ponieważ sprawia mi to dużą przyjemność, daje możliwość ciągłego rozwoju, pozwala na kontakt z bardzo ciekawymi ludźmi, poza tym jest to zawód, w którym nie ma miejsca na nudę i rutynę.

czytaj więcej

Jak się uczyć, to u pasjonata – język niemiecki to całe moje życie. 
Wierzę, że życiem rządzi przeznaczenie. Nie inaczej było w moim przypadku. Mając 19 lat trafiłam na germanistykę i tak mi już zostało.

czytaj więcej

Durch Sprache Land und Leute besser verstehen.

czytaj więcej

Jestem nauczycielem, lektorem języka niemieckiego od ponad 15 lat. Uwielbiam to co robię, a każda lekcja jest dla mnie wielkim wyzwaniem i fascynującą przygodą.

czytaj więcej

Cześć.
Jestem magistrem ekonomii o specjalizacji menedżerskiej. Odkąd ukończyłem studia nauczam profesjonalnie języka niemieckiego, który jest moją pasją.
Moje zamiłowanie do tego języka wynika m.in.

czytaj więcej