Nasi lektorzy to nauczyciele z wyboru!

Naszą kadrę stanowią wyłącznie doświadczeni i profesjonalni lektorzy posiadający doskonałą znajomość języka niemieckiego, wyższe wykształcenie filologiczne, przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów języka niemieckiego.

Native speakers języka niemieckiego

Integralną część naszego zespołu stanowią obcokrajowcy (Niemcy oraz Austriacy), którzy z dużym zaangażowaniem dbają o rozwój sprawności mówienia naszych kursantów.

Oto nasza kadra lektorska:

 

Native speakerzy języka niemieckiego

Nauczaniem języka niemieckiego zajmuję się od 15 lat i moja praca pozostaje dla mnie niezmiennie moją pasją.Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania najbardziej lubię nauczać poziomy średniozaawansowane oraz zaawansowane.

czytaj więcej

Uczę niemieckiego, bo uważam to za użyteczne zajecie i nie wyobrażam sobie pracy biurowej w korporacji.

czytaj więcej

Polscy lektorzy

Zawsze lubiłem język niemiecki i kraje niemieckojęzyczne i tak pozostało do dnia dzisiejszego.
Uczę tego języka, bo lubię.

czytaj więcej

Język niemiecki to mój towarzysz od czasów dzieciństwa. Los postawił wtedy na mojej drodze mnóstwo życzliwych mi osób pochodzących z Niemiec. To czynnik, który spowodował, że uczyniłam z niemieckiego moją profesję.

czytaj więcej

Nauczaniem języków (niemieckiego i rosyjskiego) zajmuję się już ponad 20 lat, mimo to praca ta wciąż pozostaje moją pasją. Spotkania z nowymi uczniami wciąż inspirują i motywują mnie do pracy, tak więc na zajęciach nie ma czasu na nudę.

czytaj więcej

Uczę bo lubię kontakt z ludźmi, lubię kiedy praca przynosi efekty, kiedy włożony w nią trud przekuwa się w zadowolenie słuchaczy.

czytaj więcej

Nauczaniem zajmuję się od ponad dziesięciu lat i najważniejsze jest dla mnie rozwijanie w słuchaczach umiejętności swobodnego komunikowania się w języku niemieckim. Niemiecki jest moją pasją, a praca z ludźmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

czytaj więcej

Nauczanie języka niemieckiego to moja pasja.

czytaj więcej

Uczę, bo wiem, że kto zna języki nie zginie, co więcej – kto zna języki żyje długo i szczęśliwie – a ja lubię produkować szczęśliwych, zadowolonych z życia ludzi…

absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego na UW
absolwent podyplomowych studió

czytaj więcej

Odkąd pamiętam moją pasją była nauka języków obcych, dlatego rozwijałam się w tym kierunku podczas wyjazdów do Niemiec oraz studiowania filologii niemieckiej na Uniwersytecie Warszawskim.
Jestem osobą otwartą, pogodnie nastawioną do życia, ambitną i pracowitą.

czytaj więcej

Nauczanie niemieckiego było, jest i zawsze będzie ważną częścią mojego dnia codziennego:)
Postępy moich podopiecznych dają mi mnóstwo satysfakcji i motywują do doskonalenia warsztatu.

czytaj więcej

Uczenie się języków zawsze przychodziło mi łatwo i chce dzielić sie z Wami doświadczeniem i wiedzą.

czytaj więcej

Uczę języka niemieckiego, bo chcę likwidować różne stereotypy, które narosły przez wiele lat między naszymi narodami…

filolog – germanista, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego
Instytut Goethego w Berlinie – Zentrale Oberstufenprüfung
Uniwersytet im.

czytaj więcej

Jestem lektorką języka niemieckiego od kilkunastu lat. A od kilku lat uczę również języka polskiego jako obcego. Praca niezmiennie sprawia mi bardzo dużą przyjemność. Ukończyłam germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyczne studia podyplomowe na tejże uczelni.

czytaj więcej

Lubię uczyć, bo ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie się moją wiedzą i umiejętnościami. Uczenie daje mi możliwość ustawicznego rozwoju poprzez kontakty z niezwykle ciekawymi ludźmi (niezależnie od ich wieku).

czytaj więcej

Uczę języka niemieckiego, ponieważ sprawia mi to dużą przyjemność, daje możliwość ciągłego rozwoju, pozwala na kontakt z bardzo ciekawymi ludźmi, poza tym jest to zawód, w którym nie ma miejsca na nudę i rutynę.

czytaj więcej

Jestem nauczycielem, lektorem języka niemieckiego od ponad 10 lat. Uwielbiam to co robię, a każda lekcja jest dla mnie wielkim wyzwaniem i fascynującą przygodą.

czytaj więcej

W prowadzeniu zajęć niemieckiego bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi.  Każdy nowy uczeń to dla mnie nowe wyzwanie – inna osobowość i indywidualność, którą trzeba rozgryźć na tyle, by zajęcia stały się jak najbardziej efektywne.

czytaj więcej